Referencje
https://zgodniezrytmem.pl/

Jestem zachwycona naszą współpracą! Nie wiem jak to robisz, ale potrafisz wyczuć mój gust graficzny, estetyczny. Projekty graficzne są pięknie przygotowane, dopasowane do tematyki projektu. Landingi bardzo przejrzyste, ładnie ułożone. Zawsze wiesz co podkreślić w tekście, co jest ważne, jak podzielić treść. Bardzo mi się podoba komunikacja z Tobą. Mam poczucie, że nad wszystkim panujesz a ja mogę dostarczać merytorykę. Projekty które rozpisujesz są bardzo szczegółowe, uwzględniające wszystko to co potrzebne. To mi daje dużą ulgę, bo o wielu rzeczach zapominam 😉

Beata Niedzballa

Psycholożka, coachka, konsultantka ajurwedyjska, trenerka umiejętności miękkich

https://marzenakopta.pl/

Magda wykonywała dla mnie projekt e-booka. Zaskoczyła mnie swoją rzetelnością i samodzielnością. Najpierw dokładnie wypytała, a potem zrobiła. Zgodnie z moimi prośbami. Oddała projekt przed terminem. Nie marudziła na mój milion maili do niej, moje źle wysłane pliki i moje poprawki. Ogarnęła chaos, który nieco robiłam.
Dziękuję Magda, że podjęłaś się tego zadania. Dzięki Tobie proces przebiegł sprawnie i bezboleśnie.

Marzena Kopta

coach i trener komunikacji

www.zmiananawykow.pl
Prowadzę blog, kursy internetowe, stronę na Facebooku i na Instagramie. Od kilku miesięcy w różnych czynnościach pomaga mi Magda Kołodziejczyk. Bardzo cenię sobie współpracę z nią. Zdążyłyśmy się poznać i kiedy kończył się termin pierwszej umowy o współpracy, bez wahania wiedziałam, że chcę ją przedłużyć. Cenne jest dla mnie to, że Magda wychodzi z inicjatywą. Nawet nasza współpraca rozpoczęła się z jej inicjatywy. Sama nie wiedziałam od czego mogłabym zacząć taką współpracę choć był to czas, że potrzebowałam pomocy w odciążeniu od obowiązków. Propozycja Magdy dotycząca postów na Facebooku spodobała mi się. Magda zna wiele narzędzi i zasad prowadzenia działalności w internecie oraz chętnie tę wiedzę poszerza. Kiedy zadaję jej pytanie dotyczące wykorzystania jakiegoś narzędzia – chętnie odpowiada dzieląc się swoją wiedzą. A jeśli nie wie – odpowiada wprost „nie wiem, ale się dowiem”. I faktycznie tak się dzieje – szybko zdobywa potrzebne informacje. Ponadto Magda sama proponuje wykorzystanie różnych narzędzi. W ten sposób na przykład na Facebooku zrobiła dla mnie zautomatyzowane odpowiedzi na wiadomości (tzw. bot) i skonfigurowała zautomatyzowane wysyłanie maili w narzędziu newsletter.

Beata Sokołowska

AUTOR, COACH ZDROWIA, PODCASTERKA

www.uwaznamama.pl

Serdecznie polecam współpracę z Magdą. Pomimo tego, że Magda wspiera mnie w mojej pracy dopiero od kilku miesięcy, mogę ją polecić z czystym sumieniem! Każde zadanie, które zlecałam Magdzie, wykonywała w ekspresowym tempie z najwyższą starannością. Zadania, które wydawało mi się, że zajmą godziny (bo pewnie mnie by tyle zajęły), jej zajmowały chwilę. Magda pomogła mi też uporządkować wiele spraw i sama wychodzi z inicjatywą odnośnie tego co można usprawnić lub gdzie jeszcze mogłaby mnie wesprzeć, co niezwykle sobie cenię. Co tydzień dostaję szczegółowy raport odnośnie czasu pracy więc dokładnie wiem, co ile zajmuje oraz ile godzin zostało mi do wykorzystania. Do tego bardzo miłym dodatkiem jest, że nadajemy z Magdą na „tych samych falach” więc świetnie się dogadujemy zarówno na stopie zawodowej jak i prywatnej! Co oczywiście niezwykle umila współpracę . Polecam z całego serca!

Anna Kuszewska-Sprawka

Terapeutka, trenerka Uważności

https://beemily.pl/
  • Magda myśli o wszystkim od samego początku, do końca. Czułam, że nie jestem sama, prowadziła mnie za rękę jak mentor. Bardzo było mi to potrzebne, gdyż e BOOK jest moim pierwszym produktem online, więc jej rady, podpowiedzi okazały się być niezbędne. Cieszę się zatem, że zleciłam wykonanie oprawy graficznej e book-a,  a dostałam dodatkowo opiekę i wsparcie. Polecam Magdę z czystym sumieniem.
Referencje Piotr Kantorowski
https://prawodlabiznesu.eu/

Przyznam szczerze, że gdyby nie przypadek prawdopodobnie nie rozważałbym nawet skorzystania z usług wirtualnej asystentki. Całe szczęcie, w ramach tego samego przypadku poznałem Magdę, która początkowo przełamała moje „opory” i obawy przed skorzystaniem z usług wirtualnej asystentki, a następnie udowodniła mi, że posłuchanie jej rekomendacji w tej kwestii było najlepszym możliwym wyborem ! Nie będę jednak gloryfikował całej branży ! Mogę powiedzieć wyłącznie o tym, jak współpracuje się z Magdą! A żeby nie mówić o tym przesadnie długo powiem tylko, że prócz tego, że na 110% zawsze wykonane były wszystkie moje zlecenia to dodatkowo Magda bacznie obserwuje „internety” i gdy tylko zobaczy, że popełniło się w nich nawet najdrobniejszą literówkę od razu przychodzi mail z taką informacją. Można wręcz powiedzieć, że jej działania w tym zakresie są jeszcze bardziej przenikliwe niż działania Brand24 😉 Magda jest też osobą ambitną, która cały czas podnosi swoje kwalifikacje, a jak tylko dowie się czegokolwiek nowego co do czego widziałaby możliwość zastosowania tego w Twoim biznesie od razu dostaniesz taką informację! Krótko mówiąc – bardzo polecam współpracę z Magdą !!! 

Piotr Kantorowski

Prawnik biznesu, podcaster

https://magdalenarorbach.pl/

Niezwykła profesjonalistka, wykonuje wszystko z należytą starannością. Magdalena stworzyła dla mnie od podstaw newsletter i krok po kroku wyjaśniła jak go obsługiwać. Jest cudowną, ciepłą kobietą, dla której szacunek do klienta jest nadrzędną wartością. Polecam z całego serca

Magdalena Rorbach

Doradca biznesu, Copywriter, pisarka, organizator networkingów

Paweł Głąb referencje
https://kancelariakantorowski.pl/

Magda wykonywała dla mnie projekt e-booka. W zasadzie krótki opis tego jak chciałbym żeby e-book wyglądał pozwolił Magdzie stworzyć projekt, który w pełni oddał to jak go sobie wyobrażałem. Cały projekt wykonany został bardzo starannie i ze smakiem. Z „suchego” tekstu Magda stworzyła bardzo atrakcyjny wizualnie e-book, prezentujący dosyć skomplikowane treści prawnicze w bardzo przystępnej formie. We współpracy z Magdą bardzo podobało mi się to, że w zasadzie wyręczyła mnie w wymyślaniu tego jak chciałbym żeby e-book wyglądał, wykazała się bardzo dużą inwencją twórczą. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Magdą. 

Paweł Głąb

RADCA PRAWNY

http://vilmahaddassi.strikingly.com/

Magda has always been very dedicated to her work. Whenever she does something, she puts a maximum amount of effort which shows that she cares about her work, the people and the results. Magda has been a truly valuable part of the team and a lovely,trustworthy person to work with.

Vilma Haddassi

Virtual Assistant - Content Marketing & Administrative Support

I have basic computing and social media skills.  Magda was able to help me launch my school social media and advise me with our new format newsletter – both virtually and hands on with me.  She is patient, knowledgeable and very talented at creating, editing and formatting documents.  I couldn’t have done it without you, thank you Magda!!

Emma Wilson

Co-founder of friends - fundsraising charity for west byfleet primary school

Working with Magda is a real pleasure. She is not only super efficient and professional but she is also a beautiful soul. I can tell from any task she does, she puts her heart into it. This is what makes a project successful.  I trust her judgement and I love her attention to details; also she really takes care and understands customer service, which is very important for my online business. I am very happy to have her in my team!

Paola Langella

Founder of Shapes Studio