Magda Kołodziejczyk Wirtualna Asystentka

CZEŚĆ, JESTEM MAGDA!

  • Jest mi bardzo miło, że czytasz tę stronę.

Oznacza to, że prawdopodbnie potrzebujesz wsparcia. Jesteś sfrustrowana, zmęczona, przytłoczona ilością zadań, które musisz wykonać regularnie. A masz ich zapewne tysiące:

– administracja, finanse, online oraz offline marketing, odbieranie telefonów i odpisywanie na maile, odpowiedzi na zapytania ofertowe, aktualizacja strony, pisanie treści na blog, social media czy newsletter.

  • Zdecydowanie nie ma wystarczającej ilości godzin w ciągu dnia aby móc to ogarnąć samemu, bez negatywnego wpływu na inne aspekty Twojego życia.
 
To czego potrzebujesz to CZAS.
Czas by móc budować relacje z klientami, czas by stworzyć stategię działania, czas by rozwijać swój biznes.

 

Doskonale Cię rozumiem. Jeszcze niedawno żonglowałam 2 pracami, prowadzeniem bloga oraz byciem mamą. Nawet najlepsza organizacja czasu pracy nie da tego co dodatkowa osoba wspierająca Twoje działania. Nieprzewidziane sytuacje, szybkość zmian, natłok informacji zachęcają aby oddać część swoich zadań by móc działać tak jak się chce: z przyjemnością, zaufaniem, bez presji i stresu. Bo dodatkowy czas to czas dla twojego biznesu, aby móc zdobywać nową wiedzę i kontakty, czas dla Twojej rodziny, czy czas dla siebie samego, którego tak bardzo brakuje będąc właścicielem firmy.

Pozwól mi oddzyskać Twój czas. 

W jaki sposób mogę to dla Ciebie zrobić? Zdecydowanie dzięki przejęciu zadań, których nie dasz rady robić, zadań, których nie chcesz robić lub zadań, w których nie czujesz się na siłach lub nie masz wystarczającego doświadczenia i ekspertyzy. 

W czym mogę Ci pomóc? 

Przejdź do zakładki OFERTA, gdzie znajdziesz cały zakres moich działań. Możemy również umówić się na niezobowiązującą 30-minutową rozmowę, w czasie której skupimy się na tym, jakiego wsparcia potrzebujesz, w jakim budżecie oraz sprawdzimy czy będę dobrym wsparciem dla Twojej firmy.

 

Dlaczego zostałam Wirtualną Asystentką?

Pomoc innym, wspieranie ich działań i współtworzenie pięknych projektów daje mi olbrzymią satysfakcję. Pomoc innym zawsze była dla mnie olbrzymią wartością i z tego samego względu stworzyłam swoje inne miejsce w sieci z pasji – BOBASOWANY – miejsce, gdzie dzielę się z rodzicami moim doświdaczeniem i wiedzą na temat czułego dotyku jakim jest masaż dziecka. 

Po 2 latach prowadzenia bloga zrozumiałam, że bycie ”na przodzie”, nie jest czymś co preferuję. Jestem wdzięczna za to doświadczenie bo pozwoliło mi znaleźć to co lubię robić – pomagać innym. W tym samym czasie poznałam ideę VA – Virtual Assistant (wirtualna asystentka) i od razu poczułam, że to moja droga. Pracując na rynku anglojęzycznym pozwoliło mi zobaczyć to co będzie się działo niedługo również na rynku polskim. 

Znam wiele systemów, programów i aplikacji. Wiedzę zdobyłam sama lub na kursach. Uwielbiam się doszkalać więc jeśli używasz systemów, które nie są popularne, nie miej obaw! Żaden system nie jest mi straszny 🙂 Używam systemów, które oszczędzają czas, minimalizują możliwość popełnienia błędów i sprawiają, że współpraca jest prosta i konkretna. Możesz liczyć na szybką reakcję z mojej strony, regularne aktualizacje i postępy z wykonywanej pracy.

Prócz doświadczenia w obszarze online, prace stacjonarne w obsłudze klienta, sprzedaży i administracji ukształtowały mnie na osobę wielozadaniową, dbającą o szczegóły i jakość wykonywanej pracy. Nastawiona jestem na długotrwałe relacje i współpracę, a Twój sukces jest moim sukcesem.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

Zajrzyj do zakładki Q & a, GDZIE ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA 

''Doskonałość to nie umiejętność,
to nastawienie''

Ralph Marston