Korzyści Trello

Dlaczego warto korzystać z Trello? 5 wartych uwagi korzyści Trello

Trello to system do zarządzania projektami i zadaniami. Nie tylko zadaniami klientów, ale też swoimi. Świetnie sprawdza się w świecie biznesu, ale również w życiu osobistym. W tym artykule przedstawię Ci 5 korzyści posiadania konta w Trello i tego jaką niosą ze sobą moc.

TRELLO JEST DARMOWE

Jednym z ważnych korzyści jest to, że w wersji podstawowej jest to darmowa aplikacja. Wersja ta jest zdecydowanie wystarczająca. Daje mnóstwo ciekawych funkcji, opcji i rozwiązań, dzięki czemu zarządzanie projektami staje się proste i skuteczne.

Niektóre funkcje zaawansowane, dostępne w wersji premium, można również używać w wersji podstawowej – są na to pewne tricki, ale o nich może w innym artykule. Chciałabyś/-łbyś?

JEST PROSTE I INTUICYJNE W OBSŁUDZE

Trello jako system / aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. W momencie kiedy poznamy ideę jaka stoi za tą aplikacją, nazewnictwo i podstawowe funkcje, możemy zacząć sprawnie tworzyć swoje centrum dowodzenia projektami.

Funkcje jak i sama obsługa tego systemu jest intuicyjna. Większość funkcji, które używa się stale jest dostępna ”na widoku”. Tablice przedstawione są w całości, co daje ogólny podgląd sytemu.

Mimo, że jedną z cech Trello jest jego prostota, to niech Cię to nie zwiedzie. W tym przypadku prostota nie oznacza, że jest Trello jest nieskuteczne. W jej prostocie ta skuteczność się właśnie przejawia.

Klienci i Ty sam/sama jesteście w stanie szybko się go nauczyć, dzięki czemu wdrożyć w jego użytkowanie. Znając podstawowe założenia systemu można szybko zbudować projekt, zarządzać nim i komunikować się z własnym zespołem.


NIE MASZ CZASU NA NAUKĘ SYSTEMU? Zapisz się na listę zainteresowanych kursem podstaw Trello.


JEST DOSTĘPNE RÓWNIEŻ W WERSJI MOBILNEJ

Trello jako system / aplikacja jest również aplikacją mobilną. Możesz ją używać na komórce czy tablecie. Dzięki temu w każdym momencie możesz ją otworzyć i dodać pewne informacje.

Dodatkowo, możesz jej używać bez dostępu do Internetu. Kiedy połączysz się z internetem, aplikacja zsynchronizuje informacje i dodane dane będę widoczne na pozostałych urządzeniach, na których zainstalowałeś Trello.

Dla mnie ta funkcja jest bardzo istotna. To właśnie będąc na zewnątrz czy będąc po lesie przychodzą mi najlepsze pomysły. Trello mam wtedy pod ręką i mogę od razu ”zaparkować” swój pomysł na tablicy, którą stworzyłam na taką właśnie okoliczność, a która powiązania jest bezpośrednio z danym projektem.

POSIADA WIELE INTEGRACJI

Trello posiada bardzo dużo integracji z innymi systemami. Mimo, że narzędzie jest proste przy pomocy tych integracji jesteś w stanie stworzyć zaawansowany i rozbudowany system w prostej aplikacji.

MA OPCJE PERSONALIZACJI

Używasz kolorowych zakreślaczy, kolorów, washi types czy samoprzylepnych karteczek?

W Trello możesz używać etykiet, okładek, ale również tapet aby spersonalizować swoje tablice, projekty i w skuteczny sposób zatroszczyć się o swoje miejsce dowodzenia, tak było wizualnie atrakcyjne, dobrze zorganizowane i to co potrzebne było widoczne.

Czy przekonałam Cię choć trochę? A może używasz innego systemu? Napisz co Cię w nim urzekło 🙂

Magda


One Reply to “Dlaczego warto korzystać z Trello? 5 wartych uwagi korzyści Trello”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.